Keilalillekuller

 

Haapsalu Lillekuller on aastatega kosunud ja nüüd teeme Teie kalleid rõõmsaks ka Keilas.  Oleme sptetsialiseerunud tõelisi floristika oskusi nõudvatele lillekimpudele ja seadetele.

Leinakimpude ja pärgade tellimiseks külasta   www.matuseparg.ee

 

 

keilaulle

Keila lillekuller

Keilalillekuller

Naomi

merkuur

Ocean

Keilalillekuller

Keila lillekuller

Ganna

monika

Camila

Keilalillekuller

Tiina

catelyn

florence

Alejandra

Paulina

Jenny

Julia

Sofia

athena

haapsalulillekuller

Keilalillekuller

Keilalillekuller

Kurvemateks hetkedeks

KeilaMatusepärg täislilledest

Üha enam populaarsemaks  saav mudel. Lilled on kinnitatud ümmargusele  oaasisele . Pärja diameeter  alates 50cm. Kompaktsuse tõttu  sobib nii hauamatusele, urnimatusele või muul viisil ärasaatmis tseremooniale. 

Galerii

keilalillekuller Matusepärg kuuseokstega

Meie kultuuris traditsionaalne matusepärg. Kuuseoksad  kinnitatud metallrõnga külge. Lilled asetatud märja oaasise sisse. Diameeter alates 60 cm. Sobib eriti tavamatuse puhul perede ja kollektiivide poolt. Suursugune pärg.

Galerii

KeilalillekullerLeinakimbud

Otsid soodsamat või väiksemat. Leinakimp ( pikkus 60cm, laius 30cm) on sobilik nii urnimatusele, tavamatusele või ka ärasaatmisele tuhastamisele. ( va. tseremoonia krematooriumis)

Galerii

 

soovitus

Oma kalli lähedase ärasaatmisel suguvõsas soovitame kombineerida leinaseadete tellimine ühe floristi käest. Tuleb Teile soodsam ja mugavam. Olgu või 5 seadet kulleritasu hind on ikka nagu 1 seade tellimisel - 10€. Ei ole vaja aega kulutada lillepoodide vahel sõitmiseks. keilalillekuller

keila lillekuller

KEILA LILLEKULLER