Meil on au tutvustada meie kuningannasid. Ehituna kõige luksusega on nad  ootel kandmaks  sinu tundeid südamest südamesse. Elu kirkamate hetkede loojad, kohati  vallandavad lausa  tunnetetsunaami. Südamete avamise võtmed ripuvad kaelaehtena kaelas. Julgete valik, maksimalistide valik.

Haapsalu Lillekuller

Kuningannad on  rüütlite valik. Südame võitmise nimel võideldakse lohedega, riskitakse eludega . Nende moto on :" Kõik või mitte midagi". Ja, isegi, kui kohtutakse  surmaga on nad enda jaoks võtjad.  Argus on nende joaks surmapatt.

alexandra

Kuningannad on eriti luksusliku ja rohke valikuga lillekimbud, mis lihtsalt võtavad jalad nõrgaks. Valik neile, kes usuvad, et elu väärtus on kaunid meeldejäävad hetked. Selle üllatusliku  hetke rõõm paitab hinge kaua ..võimalik ,et lausa igavesti .

Margot

Kuningannad on floristika tippteosed. Nii nagu helilooja sümfoonija , maalikunstiku maal, nii ka need lillekimbud  lummavad, puudutavad sügavalt emotisoone.....  on väärt  " kuldset raami " .

Florence

Anu

Rapuntsel

Nii kauniks sättimine võtab tavapärasest rohkem aega. Võib juhtuda, et päris samal päeval või järgmisel päeval samu "ehteid" ei ole - peame tellima. Loomulikult võib lahendus olla kerge " ehete" või "kleitide" vahetus, selle lepime Teiega kokku.