matusepärjad ja leinakimbud Haapsalus ja Läänemaal

matusepärjad ja leinakimbud

Matusepärjad täislilledest

Üha enam populaarsemaks  saav mudel. Lilled on kinnitatud ümmargusele oaasisel . Pärja diameeter : alates 50cm. Kompaktsuse tõttu sobib erinevatele tseremooniatele ja on mugav transportida.

Galerii

 

matusepärjad ja leinakimbud

Matusepärjad kuuseokstega 

Meie kultuuris traditsionaalne matusepärg. Kuuseoksad  kinnitatud metallrõnga külge. Lilled asetatud märja oaasise sisse. Diameeter alates 70 cm. Sobib eriti tavamatuse puhul perede ja kollektiivide poolt. Suursugune pärg.

Galerii

matusepärjad ja leinakimbud
Leinakimbud

Floristika kunsti hindavale kliendile. Kaunid lilleseaded teevad tseremooniad väärikaks. Telli leinakimp  Haapsalus ja  üle terve Läänemaa - Taebla, Palivere, Risti, Linnamäe, Noarootsi, Ridala, Rohuküla, Martna, Kullamaa jne.

Galerii

 

Milline lilleseade on sobilik?

Matusepärg kuuseokste äärisega on sobilik pere, kollektiivi  või  teiste lähedaste leinajate poolt hauamatusel.Täislilledest matusepärg  on mõõtudelt väiksem ja sobib ka urnimatusel või  muul viisil ärasaatmistseremoonial. Kaugemalt tuttavatele  soovitame leinakimpe. Kui ärasaatmistseremoonia toimub krematooriumis on sobilikumad käeleinakimbud. Kuigi on traditsionaalsem matuselille värv meie kultuuris valge võib siiski  otsustada nii kuidas ise tunnete.

Tellimine

Normaale tellimuse täitmise tähtaeg on 3 - 5 päeva. Lühema tähtaja puhul ei pruugi igat lille laoseisus olla. Tellimuse vastuvõtmist meie poolt kinnitab kliendile saadetud tellimuse kinnitus -arve. Tasuda võib nii kohapeal, kui ka arve alusel ülekandega.

Võta julgelt ühendust. Nõustame Sind. Aitame leida sulle sobiva lahenduse.

 53 423572, 50 93 229

Tellimuse väljastamine

Tellimused väljastatakse Haapsalus Uuemõisa Coop lillepoest UUS LILL  ( Tallinna mnt 84). Kullerteenus Haapsalu piires 5€, Haapsalust väljas kuni 35 km (  Taebla, Palivere,Risti, Kullamaa ) 10€. Telli matusepärg Palivere. Telli matusepärg Kullamaa. Telli leinakimp Risti

Lillepood Haapsalus
Haapsalu Lillekuller

Kaunid ja stiilised lillekimbud Haapsalus  üle terve Läänemaa - Taebla, Palivere, Risti, Linnamäe, Noarootsi, Ridala, Rohuküla, Martna, Kullamaa jne. Haapsalu Lillekulleri kimbud valmivad kõik UUS LILL lillepoes.

Saada lilliOD

Haapsalu Lillekuller
Pulmaseaded

Ilu ei ole rohkuses vaid maitsekuses. Väike õiges kohas  on ilusam, kui palju vales kohas.  Pruudikimp, lilleseaded, autokaunistused   ja muud dekoratsioonid  peavad kõnelema Teie stiilist ja maitsest . Usalda professionaale.

Vaata edasi

pruudikimp
Pruudikimbud

Tavad ja kombed muutuvad, kuid pruudikimp on jäänud ikka  keskpuntiks pulmas. See on  hetk , kus loeb pruudi lemmiklill, värv ja kimbu vorm. Valiku tegemisel on soovitatav arvestada pulmakleidi ja ülikonna värvusega. Õnnestunud lillevalik sobib kokku teiega ja  jääb ka pildile väga kaunis.

Galerii

Lillepood Haapsalu