Kaastunne

kaastunne

matusepärg täislilledest

Üha enam populaarseks saav mudel. Lilled on kinnitatud ümmargusele oaasisel . Pärja diameeter : alates 50cm. Kompaktuse tõttu sobib erinavatele tseremooniatele.

Hinnad: alates 59€

Maitsekad matusepärjad ja leinakimbud teevad ärasaatmise soliidseks ja väärikaks

kaastunne

matusepärg kuuseokste äärisega

Meie kultuuris traditsionaalne matusepärg. Kuuseoksad  kinnitatud metallrõnga külge. Lilled asetatud märja oaasise sisse. Diameeter alates 70 cm. Sobib eriti tavamatuse puhul perede ja kollektiivide poolt. Suursugune pärg.

Hinnad : alates 59€

kaastunne

leinakimp

Tilgakujuline leinakimp . Mõõdud alates  40cm x 90cm. Lilled  kinnitatud märja oaasise sisse. Sobilik tavamatusel, urnimatusel ja muul viisil ärasaatmisel. Elegantne ja kompaktne.

Hinnad : alates 39€

Matusepärjad ja leinakimbud Haapsalus. Kaastunne

 

Kas matusepärg või leinakimp

Matusepärg kuuseokste äärisega  on sobilik pere, kollektiivi  või  teiste lähedaste leinajate poolt hauamatusel. Täislilledest matusepärg on mõõtudelt väiksem ja sobib ka urnimatusel muul ja viisil ärasaatmis tseremoonial. Kaugemalt tuttavatele  soovitame leinakimpe. Kui ärasaatmis tseremoonia toimub krematooriumis  on sobivad käeleinakimbud. Kuigi on traditsionaalsem matuselille värv meie kultuuris valge võib siiski  otsustada nii kuidas ise tunnete.

KAASTUNNE

Tellimne

Võta julgelt ühendust. Nõustame Sind. Aitame leida sulle sobiva lahenduse.Tellimuse meie poolt vastuvõtmist kinnitab teile saadetud tellimuse kinnitus - arve. Tellimus võetakse täitmiseks  arve tasumise järgselt. Normaalne tellimuse täitmise aeg  5 - 3 päeva, siis jõuame Teie tellimusel vaja minevad  lilled tellida. Lühema tähtaaja puhul ei pruugi igat lille laoseisus olla .

KAASTUNNE

Mat

tarne

HAAPSALUS

  • Tuled ise järgi  O€
  • Linna piires      5€
  • Linnast väljas kuni 35km  10€
  • Muud kaugused kokkuleppel

TALLINN & PÄRNU

  • Täidame tellimusi alates 100€ , kuller  10€

Tellimused väljastakse Haapsalu lillepoest UUSLILL  ( Uemõisa Konsumis)Tarne

Kuidas leinaga hakkama saada?

Keegi on öelnud, et armastuse hind on lein. See tähendab, et igatseme kedagi just selle pärast, et ta on meile väga armas.

Leina ajal võime kogeda mitmeid tundeid ? tuimust, kurbust, ükskõiksust, viha, igatsust, valu, segadustunnet jne. Tegelikult aga on leina ajal loomulik tunda ka rõõmu ja rahu, nt sõprade ja lähedaste toetusest, ilusatest mälestustest, mis lahkunud inimesega seonduvad, ja veel paljustki muust. Võib tunduda üsnagi kummaline, et elu ilma armsa inimeseta liigub omas rütmis edasi ? päev algab ja lõpeb, kohustused on endiselt samad ning ka inimesed meie kõrval jätkavad elu vanas rütmis.

Mõnikord võivad leina ajal tunded nii tugevad olla, et ei oska nendega midagi peale hakata ? vahel tuleb armsale inimesele mõeldes või täiesti niisama silma pisar, võib juhtuda, et koolitunnis on raske keskenduda õppimisele (mõtted rändavad ringi) või ei paku lemmiktegevus enam nii palju rõõmu kui enne. Kuidas nende tunnetega toime tulla? Kaastunne

Kuna lein on loomulik reaktsioon kaotusele, siis ei saa sellega seotud tunnetest lihtsalt niisama lahti. Ometi on kasu sellest, kui püüda neile tunnetele otsa vaadata, neid väljendada (läbi sõnade või tegevuste) ja nendega omas rütmis tegeleda, just siis, kui selleks valmis oled. Kaastunne

Vahel on hea kellelegi oma tunnetest ja mõtetest rääkida, võib-olla ka meenutada ja jagada mõnda toredat seika, mis seostub lahkunuga, või vaadata vanu pilte koos veedetud ajast. Ka tunnete ja mõtete kirjapanemine on hea, sest see aitab enda sees korda luua. Võib-olla tahad mõtted lihtsalt nii, nagu nad tekivad, paberile panna, või kirjutada lahkunule kirja ? öelda talle, mida praegu tunned ja mõtled või mida oleksid tahtnud talle veel öelda? Mõnikord toob leevendust ka liikumine, muusika ja kunstiga tegelemine ? jooksmine, jalutamine, laulmine, tantsimine, joonistamine või mõni muu südamelähedane tegevus.

Armsa inimese kaotus võib tekitada meis ka palju küsimusi ? kas ta teadis, kui kallis ta mulle oli, miks ta pidi surema, mis temast pärast surma edasi saab. Neile ja ka teistele küsimustele ei ole kindlasti kerge üheselt vastata. Ometi võib neid arutada pere ja sõprade ringis, kui nood selleks valmis on, või miks mitte ka pastori või pühapäevakooliõpetajaga.

Kristlastena usume, et inimesel on hing, mis pärast surma läheb Jumala juurde, kes meid armastab. See annab meile ka lootust, et meile armsate inimestega on kõik korras, ja julgust, et surma ei ole vaja karta. kaastunne

KAASTUNNE